Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

W dniu 28 czerwca 2010 roku sołtys Pan Wojciech Krysiak zwołał zebranie mieszkańców sołectwa Postolin.Uczestniczyło   osób.

Zasadniczym tematem do omówienia była sprawa opracowania wniosków inwestycyjnych, wynikający z potrzeb Sołectwa, pod wieloletni plan rozwoju Gminy Milicz. Ponieważ Postolin posiada Plan Odnowy Miejscowości zachodziło pytanie, czy w planie tym mają byc umieszczone zadania z tego Planu,czy też może jakiejś inne. Po dyskusji zdecydowano się na wystąpienia z wnioskami o: wykonanie chodnika wzdłuż drogi powiatowej na odcinku m.Postolin oraz wzdłuż drogi gminnej od świetnicy do końca zabytkowego bruku,następnie o oświetlenie tej drogi na odcinku od m.Postolin do m.Karminek z uwzględnieniem wykonania iluminacji wieży Kościoła,położenie nowego dywanika asfaltowego na drodze gminnej Karminek-Kaszowo,wykonanie nawierzchni drogi Karmin-Karminek,wykonanie placu zabaw dla dzieci oraz remont dachu na świetlicy w Postolinie.

Następnie omówiono kroki, jakie należy poczynić,celem wyeliminowania przejazdu przez Postolin cysterny z gazem wydobywanym w Praczach, która to cysterna stanowi zagrożenie bezpieczeństwa mieszkańców.Zdecydowano się na włączenie do sprawy środków masowego przekazu.

W końcu omówiono sprawę rejestracji Fundacji d/s rozwoju sołectwa Postolin wraz z doborem osób do organów tej Fundacji.Zdecydowano, aby Fundację tę jak najszybciej zarejestrować.

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności .